Все про роботу копірайтера і перекладача

5 причин чому Вам потрібен копірайтер

  • У Вас є свій бізнес або Ви хочете створити його. Створили новий веб сайт? У Вас є сторінки в соціальних мережах? Тоді напевно Вам потрібно написати продають тексти з ключовими словами від seo-фахівців. На такі речі зазвичай не вистачає часу і доводитися делегувати багато завдань. Послуги копірайтера поширюються на тексти для інстаграма, Фейсбук, особисті і бізнес-сторінки. Для сайту будь-якої фірми буде потрібно людина, яка зможе написати текст для Лендінзі або посадкової сторінки, а також регулярно оновлювати сайт новими статтями. Довгі якісні статті позитивно впливають на статистику сайту і зацікавлюють клієнта довше залишитися на сайті.
  • Ви хочете розвинути свій особистий бренд. Зверніться за послугами копірайтингу, якщо хочете бачити регулярні пости на своїх сторінках в інтернеті. Копірайтер збере статистику, старанно проаналізує Ваш профіль; скаже, що можна поліпшити і складе контент-план. Копірайтер допоможе скласти Вам шапку профілю, напише тексти будь-якого стилю, результати зі специфіки Вашої сторінки і Ваших переваг.
  • Ви хочете більше заробляти і економити час. Бракує часу на улюблені заняття? Хотіли б більше заробляти? У вас є чудова можливість перекласти частину своїх турбот на асистента. Особистий ассістент- це не обов'язково дорого. Послуги копірайтера доступні кожному, хто потребує продають або рекламних текстах. Можливо, Вам потрібно скласти красиві листи для розсилки по електронній пошті або вести кореспонденцію. Копірайтер також часто надає послуги коректора і вичитування тексту.
  • Хочете знайти нову роботу? Перше на що подивиться рекрутер - це Ваше портфоліо. Грамотно оформлене резюме - ключ до інтерв'ю. Резюме повинно містити найважливішу інформацію про досвід роботи та навичках. Інформація в резюме повинна точно відповідати на питання чи підходить така робота Вам і підходите Ви фірмі. В ідеалі під кожну вакансію повинно бути складено окреме резюме. Людина, яка розглядає заявки на посаду відразу зрозуміє, якщо Ви розсилаєте один шаблон резюме в усі компанії. Існує безліч способів скласти резюме таким чином, щоб значно підвищити свої шанси отримати роботу своєї мрії.
  • Мотиваційні листи. Роботодавець або комісія університету вимагає прикріпити до заявки супровідний лист? Наявність листи з розповіддю про себе - один з основних документів, які Ви докладаєте до своєї заявки на нову роботу або під час вступу до ВНЗ. Для університетів по всьому світу це шанс дізнатися про Вас більше перед зарахуванням. Часто гарного листа може виділити Вас на тлі конкурентів з більш низьким балом іспитів. А що стосується прийому на роботу, то Ваша мотивація допоможе Вам обійти більш досвідчених суперників.
Made on
Tilda